Logo e2o

Portfolio

Wideo tutorial Gravitan

Wideo tutorial Gravitan


Gravitan to oferta dla całej rodziny. Każdy znajdzie tu aktywności dostosowane do swoich potrzeb. W ofercie zadbano o pakiety: zajęć dla Juniora, zabiegi relaksacyjne, siłownię, zajęcia aktywne. Osoby przybywające do klubu po raz pierwszy mogą liczyć na opiekę i pomoc profesjonalistów od żywienia i dostosowania personalnego treningu.

Zobacz film
Wideo tutorial ArslegePro

Wideo tutorial ArslegePro


ArsLege Pro to codziennie aktualizowana i stale poszerzana o nowe ustawy i rozporządzenia - baza aktów prawnych. Znajduje się tu 130 tysięcy orzeczeń sądów powszechnych, administracyjnych oraz innych organów orzeczniczych, a także interpretacje podatkowe. Korzystając z narzędzia masz możliwość przeanalizowania brzmienia przepisów (akty prawne zawierają porównania i przypisy). ArsLege PRO to narzędzie, które ułatwia pracę osobom, potrzebującym rzetelnego źródła informacji prawnych.

Zobacz film
Wideo tutorial Hub30.com

Wideo tutorial Hub30.com


Hub30.com to informacyjny serwis konsumencki. Znajdują się tam oficjalne materiały reklamowe i katalogi produktowe z różnych dziedzin w formie elektronicznej. Dodatkową funkcją Hub30.com jest możliwość integracji ze sklepami internetowymi, tak by klient z poziomu serwisu mógł dokonać zakupów w Internecie.

Zobacz film
Wideo tutorial Legenhit

Wideo tutorial Legenhit


Legenhit.com to platforma działająca w sektorze nowych technologii. Serwis zajmuje się zwiększaniem dochodów firmy poprzez zapewnienie większej odwiedzalności strony firmowej. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Legenhit działy sprzedaży oraz telemarketingu mogą zwiększyć swoją efektywność w zakresie doboru potencjalnych klientów.

Zobacz film
Wideo tutorial Mailers

Wideo tutorial Mailers


Platforma Mailers.pl powstała, by zmonetyzować potencjał, który kryje się w Twojej bazie maili. Dzięki temu narzędziu możecie w prosty i szybki sposób zbierać adresy e-mail swoich klientów i nimi zarządzać. Videotutorial zaprezentuje jak korzystać i poruszać się po serwisie.

Zobacz film
Wideo tutorial Sendspace.pl

Wideo tutorial Sendspace.pl


Sendspace.pl dał możliwość zarządzania plikami użytkowników przez serwer FTP. Serwer jest zintegrowany z serwisem WWW, co upraszcza publikowanie w Internecie dużych plików. Tutorial POŁĄCZENIE Z SERWEREM FTP przedstawia, jak to zrobić.

Zobacz film
Wideo tutorial Betplatform

Wideo tutorial Betplatform


Betplatform.com to serwis internetowy, który służy obstawianiu wyników sportowych. Znajdziecie tu typy bukmacherskie specjalistów tej dziedziny. Porównacie kursy, ustalicie stawki, na forum znajdziecie analizy, ułatwiające typowanie wyników. Zabawa dla kochających wysoką adrenalinę. Zapraszamy do zapoznania się z wideo tutorialem.

Zobacz film
Wideo tutorial Arslege

Wideo tutorial Arslege


Serwis Arslege.pl to innowacyjny system prawa. Zajmuje się sprzedażą materiałów, takich jak choćby testy i audioustawy, które pomagają przygotować się do egzaminów. Produkty poprawiają efektywność nauki. Tutorial przedstawia jak ZAKUPIĆ AUDIOUSTAWĘ.

Zobacz film
Wideo tutorial Glamstrom (pol)

Wideo tutorial Glamstrom (pol)


Glamstrom.com to serwis dla maniaków modowych. Każdy zalogowany użytkownik może dowolnie miksować swoje stroje, dopasować je do swojej sylwetki, a także wybrać idealną fryzurę i makijaż do kształtu swojej twarzy. Glamstorm.com to rodzaj wirtualnego stylisty, który pomaga w doborze odpowiedniej stylizacji.

Zobacz film
Wideo tutorial Glamstorm (eng)

Wideo tutorial Glamstorm (eng)


Glamstrom.com is a portal dedicated to fashion maniacs. Each logged user may freely mix the dresses to match it with the figure, as well as choose the hairstyle and make up that best fits the face outline. Glamstorm.com is a kind of a virtual stylist, giving a helpful hand when choosing the most appropriate fashion style.

Zobacz film
Wideo tutorial SDF

Wideo tutorial SDF


Sklep internetowy SFD prowadzi sprzedaż produktów wspomagających utrzymanie dobrej sylwetki. Znajdziecie tu wiele ciekawych ofert, a za zakupione produkty otrzymacie dodatkowe zniżki. Na stronie http://www.sfd.pl/sklep/ znajduje się wideo tutorial, który ułatwi dokonanie zakupów.

Zobacz film
Wideo tutorial Linkolo

Wideo tutorial Linkolo


Linkolo.pl to system do zakupu linków. Ułatwia firmom wypozycjonowanie się w wyszukiwarkach internetowych. Ich tutorial DOŁADOWANIE KONTA, powstał, by ułatwić klientom zakup punktów, umożliwiający skorzystanie z usługi.

Zobacz film
Strona używa plików cookies
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Jest ok-akceptuję