Logo e2o

Aktualności

Wideo przewodnik Star Dadaj

Wideo przewodnik Star Dadaj

Zrealizowaliśmy kolejny projekt pt. film o hotelu. Warmia i Mazury są wam bliski, koniecznie musicie zajrzeć do hotelu Star Dadaj Resort & SPA. Basen, jezioro, wypożyczalnie sprzętu wodnego, karczma i widok - zapierający dech w piersiach:-)
Media o nas

Media o nas

Dopiero od niedawna jesteśmy w Internecie, a świat biznesu już się o nas upomniał. Dziś ukazuje się artykuł o wirtualnym podróżniku. Serwis http://mamstartup.pl/ próbował wyciągnąć z nas więcej informacji odnośnie działalności serwisu i pomysłów na rozwój strony. Zapraszamy do lektury http://mamstartup.pl/wywiady/819/podroznik-tv-dostarczyc-uzytkownikom-cos-czego-jeszcze-nie-ma
Nowości E2O

Nowości E2O

Nie wszystkie ośrodki turystyczne stać na zrealizowanie wideo do Internetu. E2O przychodzi wam z pomocą. Realizujemy projekty na każdą kieszeń. Jeżeli chcesz zaprezentować swój obiekt - hotel - willę - pensjonat, w Internecie zgłoś się do nas. Dostosujemy projekt do Twoich wymagań i finansów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.
Hotel Leśna zaprasza na podwoje

Hotel Leśna zaprasza na podwoje

Szukacie ciekawego miejsca na spędzenie weekendu. Od dziś możecie przyjrzeć się bliżej hotelowi Leśna w Szczytnie. Zrealizowaliśmy właśnie kolejne wideo o hotelu. Możecie je jużobejrzeć. Przedsięwzięcie po raz pierwszy zostało wzbogacone o sekcję - sala weselna.
Konkurs

Konkurs

Konkurs podroznik.tv  rusza już dziś. Posiadasz ciekawe wideo z podróży, zgłoś je do naszego konkursu „Wideo z wakacji”. Zabawa trwa tylko do 19.11.2011 r.  10 filmów, z największą ilością głosów LIKE IT, przechodzi do drugiego etapu. Wygra te  ideo, które najbardziej spodoba się jurorom konkursu. Ważne, by film zawierał jak najwięcej informacji. Szczegóły zabawy na naszej stronie internetowej  http://podroznik.tv/konkurs. Zachęcajcie znajomych do głosowania na wasz film i przybliżcie się do wygrania atrakcyjnej nagrody iPada 2. Zapraszamy do udziału!
Dlaczego film?

Dlaczego film?

Reklamawideo w Internecie należy dziś do najszybciej rozwijających się gałęzi reklamy on-line. Film reklamowy jest użyteczny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Jest atrakcyjniejszy i lepiej przyswajalny przez odbiorcę. Reklama wideo stwarza nowe możliwości przekazu reklamodawcom poprzez wykorzystanie zalet ruchomego obrazu, efektów specjalnych i dźwięku. Nieporównywalnie zwiększają się możliwości kreacyjne przekazu reklamowego. Jest to alternatywa dla drogiego i przepełnionego, telewizyjnego bloku reklamowego. Jak dowodzą badania przeprowadzone przez Gemius S.A.*, stale rosnąca liczba użytkowników wideo w sieci deklaruje chęć częstszego oglądania filmów w Internecie. Świadczy to o tym, że popyt się zmienia, treść zostaje wypierana przez ruchomy obraz. Nagrania filmowe stają się lepiej przyswajane przez użytkowników a marka i produkt zapamiętane (najczęściej zapamiętywanymi są reklamy wideo: telefonii komórkowej (58%), samochodów (57%)...
Podróżnik.tv już jest:-)

Podróżnik.tv już jest:-)

Okres wakacji jest czasem podejmowania ważnych decyzji o urlopie. Trzeba zastanowić się nad wyborem interesującego kraju i standardu hotelu, który spełni wasze oczekiwania. Przychodzimy Wam z pomocą i uruchamiamy turystyczny serwis wideo Podróżnik.tv. Na stronach podroznik.tv odnajdziecie filmy, które zaprezentują obiekty hotelowe o różnym standardzie, z kilkudziesięciu najpopularniejszych krajów. Dodatkowo stworzyliśmy bazę filmów o atrakcjach turystycznych , które warto zwiedzić, zobaczyć, za które warto zapłacić. Wideo przedstawia, jak należy się przygotować do podróży, co ze sobą zabrać, na co się przygotować. Film będzie przedsmakiem tego, co czeka was na miejscu, zapozna z kulturą danego miejsca i zwyczajami mieszkańców. Wiemy, jak popularne jest wideo i wiemy ilu jest pasjonatów filmowych. Dajemy wam możliwość realizowania swoich marzeń. Jeżeli kochacie podróże, tak jak my i posiadacie cieka...
Pierwsze dziecko

Pierwsze dziecko

Mamy swoje pierwsze dziecko -  obiekt turystyczny Galery69, mieszczący się w Dorotowie. Oczywiście zachęcamy was do obejrzenia i odwiedzania tego stylowego hotelu nad jeziorem. Jakie jest wasze zdanie o produkcji e2o? Czy tą dorgą powinniśmy podążać - czy taki produkt w przypadku wyboru obiektu hotelowego jest Wam potrzebny?
Głosuj, komentuj, oceniaj

Głosuj, komentuj, oceniaj

Zachęcamy was do przesyłania nam swoich filmów z podróży. Interesują nas wasze filmy o hotelach i miejscach, w których byliście. Zostawcie swoją opinię o usługach hotelowych, dajcie wskazówki kolejnym turystom, jeżeli jest się czego wystrzegać. Chętnie zapoznamy się także z waszymi opiniami, co do funkcjonowania serwisu http://podroznik.tv . Jeśli macie zastrzeżenia lub pomysły na to, jak wzbogacić i unowocześnić naszą stronę piszcie do nas http://podroznik.tv/kontakt . Z góry dziękujemy za wszystkie e-maile.
Podróżnik.tv

Podróżnik.tv

Dziś rusza nasz autorski serwis turystyczny wideo http://podroznik.tv/ . Baza filmów pozwoli wam lepiej przygotować się do każdego wyjazdu. Obejrzycie wideo ofert hotelowych z kilkunastu krajów, dowiedzcie się, jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć. Zapraszamy was do oglądania, oceniania i komentowania naszych filmów. Szukajcie informacji i zamieszczajcie własne przemyślenia na temat hoteli, pensjonatów, miejsc wartych zwiedzenia.
Klimatycznie na święta

Klimatycznie na święta

Luksusowy obiekt turystyczny w centrum Olsztyna, idealny na konferencję? Proszę bardzo, od dziś możecie obejrzeć prezentację Villi Pallas w Internecie. Przygotowaliśmy wideo o obiekcie, które od pierwszego dnia emisji cieszy się sporą popularnością.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Strona używa plików cookies
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Jest ok-akceptuję