Logo e2o

Aktualności

Wybór oferty - laptop

Wybór oferty - laptop

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu laptopa, zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy REMEDIAL S.C. z siedzibą w Błędowie, zawierającą najniższą cenę usługi.
Spot - prosty i zwięzły przekaz internetowy

Spot - prosty i zwięzły przekaz internetowy

Kampania reklamowa w Internecie wymaga oryginalnych, ale zarazem prostych rozwiązań. Spot reklamowy, który niedługo będziecie mieli okazję oglądać na ekranach ledowych na terenie całej Polski, ma za zadanie przekazać najważniejsze cechy sprzedawanych usług i produktów. Tak jest w przypadku platformy wymiany walut Trejdoo.com . Obejrzyjcie już teraz, co nowego w sektorze usług finansowych.
Wybór oferty - platforma softwearowa do zarządzania transmisją on-line.

Wybór oferty - platforma softwearowa do zarządzania transmisją on-line.

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zbudowania platformy softwearowej do zarządzania transmisją on-line wpłynęły trzy oferty spełniające wymogi formalne. Zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy Site S.A. z siedzibą w Olsztynie, zawierającą najniższą cenę usługi.
Zapytanie ofertowe (hosting i administracja serwerów)

Zapytanie ofertowe (hosting i administracja serwerów)

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. ZamawiającyE2O Sp. z o.o.ul. Towarowa 110-416 Olsztyntel. 89 532 06 06 w.5fax 89 532 06 06e-mail: ahowara@e2o.com.pl Osoba upoważniona do kontaktow w sprawie oferty: Agnieszka Howara. 2. Tytuł projektu"Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line"Projekt dofinansowany w ramach: Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych Poddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚP Program Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-2013 3. Przedmiot zamówieniaa) hosting i wynajem serwerów,b) administracja serwerami Ad.a Hosting 3 serwerów dedykowanych o parametrach nie gorszych niż:- Procesor Intel Xeon i7 W3520 4x2(HT)x2.66+ GHz, Wirtualizacja VT- Architektura 64 bits- Pamięć RAM 24 GB DDR3- Dysk twardy SSD Intel SSD 320 2x 40 GB         &n...
Wideo na raty

Wideo na raty

Wakacje za pasem, urlopy zatwierdzone, pozostaje tylko zastanowić się nad wyborem miejsca na wypoczynek. Decyzja byłaby ułatwiona, gdyby można było przenieść się do wymarzonego hotelu i zobaczyć, jak wygląda w rzeczywistości. Drodzy hotelarze, to apel do was. Zastanówcie się nad urozmaiceniem swojej oferty, przekonajcie do siebie klientów, zachęćcie ich do przyjazdu właśnie do was. Od dziś ułatwiamy wam podjęcie decyzji o zainwestowaniu w wideo o hotelu. Kilka minut filmu przemówi do waszych klientów, przekona ich, że warto u was zatrzymać się na wakacje/konferencję/spotkanie biznesowe. Wprowadzamy możliwość ratalnej spłaty wideo przewodnika. Skontaktuj się z nami a ustalimy warunki współpracy. Z pewnością nie pożałujesz swojej dezycji.
Pierwsze 4 gwiazdki

Pierwsze 4 gwiazdki

Kolejny film o hotelu już za nami. Dziś prezentujemy wam efekty - Hotel Haffner Business & SPA  z Sopotu. Ekskluzywne wnętrza, przepyszna kuchnia, Spa z serią nowoczesnych zabiegów. Tak można by było w skrócie opisać ten hotel. Każdy z Was, kto szuka obiektu charakteryzującego się przyjazną atmosferą i luksusem przez duże „L” powinien tu przyjechać. Haffner ma dużo zalet – ale te najważniejsze dotyczą położenia - 5 minut od plaży i popularnego Monciaka. To idealny obiekt na zorganizowanie spotkania biznesowego czy przyjęcia okolicznościowego. Centrum konferencyjne bowiem, liczy aż osiem sal. Polecamy i zapraszamy do obejrzenia filmu o Hotelu Haffner.
Zapytanie ofertowe (platforma softwearowa do zarządzania transmisją on-line)

Zapytanie ofertowe (platforma softwearowa do zarządzania transmisją on-line)

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. Zamawiający E2O Sp. z o.o. ul. Towarowa 1 10-416 Olsztyn tel. 89 532 06 06 w.5 fax 89 532 06 06 e-mail: ahowara@e2o.com.pl Osoba upoważniona do kontaktów w sprawie oferty: Agnieszka Howara. 2. Tytuł projektu "Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line" Projekt dofinansowany w ramach: Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych Poddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚP Program Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-2013 3. Przedmiot zamówienia Dedykowane oprogramowanie umożliwiające prowadzenie interaktywnych transmisji on-line. Platforma powinna posiadać następujące funkcjonalności: transmisje internetowe wielokanałowe (jednoczesna transmisja z obrad oraz wypowiedzi ze studia); transmisje online mogą być umieszczone na dowolnej ilości witryn, stron interneto...
Nowości E2O

Nowości E2O

Staramy się ciągle odpowiadać na wasze zapotrzebowania, dlatego zdecydowaliśmy się na realizację nowego projektu pt. wideo tutorial. Te proste narzędzie, przekazuje użytkownikom serwisu informacje, dotyczące najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników, na podstawie wideo przykładów.
Zapytanie ofertowe (laptop)

Zapytanie ofertowe (laptop)

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi:1. ZamawiającyE2O Sp. z o.o.ul. Towarowa 110-416 Olsztyntel. 89 532 06 06 w.5fax 89 532 06 06e-mail: ahowara@e2o.com.plOsoba upoważniona do kontaktow w sprawie oferty: Agnieszka Howara.2. Tytuł projektu"Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line"Projekt dofinansowany w ramach:Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnegoDziałanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznychPoddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚPProgram Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-20133. Przedmiot zamówieniaLaptop o parametrach nie gorszych niż:Matryca     15,6" Procesor     Core i5Wielkość dysku     400GBPamięć RAM     4GBNapęd optyczny     DVD-RWSystem operacyjny Windows 7 Sieć bezprzewodowa WLAN 4. Termin realizacji zamówieniaDo 21.05.2012r. 5. Forma wynagrodzenia oraz termin pł...
Film dla biznesu

Film dla biznesu

Film promocyjny firmy jest coraz popularniejszym narzędziem marketingowym, na które decydują się przedsiębiorstwa. Właśnie zakończyliśmy pracę nad jednym z nich. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji firmy Elglas z Elbląga, która specjalizuje się w obrabianiu szkła, a za swoje szkło dekoracyjne otrzymała ostatnio wyróżnienie.
Wybór oferty - hosting i administracja serwerów.

Wybór oferty - hosting i administracja serwerów.

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące hostingu i administracji serwerami, wpłynęły trzy oferty spełniające wymogi formalne. Zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy NLanbs z siedzibą w Olsztynie.
Konkurs rozstrzygnięty - znamy zwycięzcę!!!

Konkurs rozstrzygnięty - znamy zwycięzcę!!!

Jury konkursu  podroznik.tv  zatytułowanego „Wideo z wakacji”, wyłoniło zwycięzcę. Spośród 10 filmów z największą ilością głosów LIKE IT, najfajniejszych filmem został AMERICAN DREAM . Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy kolejnych tak wspaniałych filmów z wakacji.  Pamiętajcie wszystkie  z nich możecie zamieścić na stronie naszego serwisu, do czego gorąco zachęcamy  http://podroznik.tv/ .Obejrzyjcie zwycięzkie wideo http://podroznik.tv/atrakcje/1748/American-Dream
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Strona używa plików cookies
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Jest ok-akceptuję