Logo e2o

Aktualności

Wybór oferty - kamery cyfrowe

Wybór oferty - kamery cyfrowe

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu kamer cyfrowych, zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy BEIKS BiK Machulski Sp.j. z siedzibą w Kraśniku, zawierającą najniższą cenę usługi.
Wideo Biznesowe ASPE

Wideo Biznesowe ASPE

Aktualnie najwięcej uwagi poświęcamy wideo biznesowemu. Firmy inwestują w filmy promocyjne produktów, instruktaże, prezentacje swoich przedsiębiorstw, co w dużej mierze pomaga zaprezentować się inwestorom i wspiera sprzedaż. W ciągu 1 minuty można przekazać więcej informacji a firma przestaje być anonimowa dla klientów. Mamy nadzieję, że tendencja będzie wzrostowa. Istotna wskazówka dla wszystkich, którzy myślą nad realizacją projektu filmowego -> zastanówcie się nad kilkoma wersjami językowymi wideo.
Zapytanie ofertowe na sprzęt obsługujący stanowisko realizatora

Zapytanie ofertowe na sprzęt obsługujący stanowisko realizatora

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. ZamawiającyE2O Sp. z o.o.ul. Towarowa 110-416 Olsztyntel. 89 532 06 06 w.5fax 89 532 06 06e-mail: ahowara@e2o.com.plOsoba upoważniona do kontaktow w sprawie oferty: Agnieszka Howara.2. Tytuł projektu"Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line"Projekt dofinansowany w ramach:Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnegoDziałanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznychPoddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚPProgram Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-20133. Przedmiot zamówieniaStanowisko realizatora - urządzenie o parametrach nie gorszych niż: - 8 równoległych wejść video live (HD/SD)- 22-kanałowy switcher- 8 naekranowych poglądów dla wejść video oraz wyjście multi-preview- 8 wirtualnych wejść działających jak zaawansowana magistrala miksowania i efektów z możliwością pozycjonowania i nakładek- dwa wejścia i...
Wideo o produktach

Wideo o produktach

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produkcjami firmy e2o. Dziś zakończyliśmy współpracę z firmą A-SPE z Elbląga. Nakręciliśmy 3 filmy o produktach w wersji angielskiej dla zagranicznych odbiorców. Film ma postać instruktażową.Wideo zostanie umieszczone na stronach różnorodnych serwisów i portalach społecznościowych.
Zapytanie ofertowe - obiektywy

Zapytanie ofertowe - obiektywy

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. Zamawiający E2O Sp. z o.o. ul. Towarowa 1 10-416 Olsztyn tel.: 89 532 06 06 wew.5 fax.: 89 532 06 06 e-mail: ahowara@e2o.com.pl Osoba upoważniona do kontaktów w sprawie oferty: Agnieszka Howara. 2. Tytuł projektu "Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line" Projekt dofinansowany w ramach: Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych Poddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚP Program Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-2013 3. Przedmiot zamówienia Obiektywy o paramatrach nie gorszych niż: -ogniskowa 70-200 mm oraz 15 mm (typu fisheye) -światło 2.8 -dla ogniskowej 70-200 stabilizacja obrazu 4. Termin realizacji zamówienia Do 30.11.2012r. 5. Forma wynagrodzenia oraz termin płatności Wynagrodzenie płatne przelewem bankowym. 6. Kryteria oceny ofert Ocenie pod...
Opinie, opinie, opinie...

Opinie, opinie, opinie...

 Do tej pory udało nam się zrealizować naprawdę fajne projekty, zaangażowaliśmy się w nie całym sercem i nie zamierzamy na tym poprzestać. Chcemy, by firma rozwinęła skrzydła, dlatego zdecydowaliśmy się iść dalej torem kręcenia biznesowych filmów promocyjnych, a z drugiej strony zainwestowaliśmy w transmisje online: zakupiliśmy sprzęt wysokiej jakości i zamierzamy powalić naszych klientów na kolana jego możliwościami -> a gwarantujemy są naprawdę duże. Żeby ułatwić Wam dokonanie wyboru, co do firmy realizującej Waszą: konferencję, koncert, debatę itp., postawiliśmy na klientów, którzy już nam zaufali. Ich opinie o współpracy z e2o są dostępne na naszej stronie. Nie zwlekajcie, zgłoście się do nas, wspólnie damy radę osiągnąć więcej.
Wideotutorial z lektorem

Wideotutorial z lektorem

Kolejny projekt pt. "Wideotutorial z lektorem" - tym razem nawet w dwóch wersjach językowych, już za nami. Efekty tej pracy możecie obejrzeć na naszej stronie i kanale yt. Ta forma prezentacji usług, produktów, serwisu i jego funkcjonalności sprawdza się coraz lepiej i wzbudza coraz większe zainteresowanie. Cieszy nas to bardzo, chętnie podejmiemy się kolejnych wyzwań, czekamy na wasze zgłoszenia.
Wybór oferty - enkoder

Wybór oferty - enkoder

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu enkodera, zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy SL Komputer z siedzibą w Olsztynie, zawierającą najniższą cenę usługi.
Kamery cyfrowe (3 sztuki)

Kamery cyfrowe (3 sztuki)

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. Zamawiający E2O Sp. z o.o. ul. Towarowa 1 10-416 Olsztyn tel.: 89 532 06 06 wew.5 fax.: 89 532 06 06 e-mail: ahowara@e2o.com.pl Osoba upoważniona do kontaktów w sprawie oferty: Agnieszka Howara. 2. Tytuł projektu "Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line" Projekt dofinansowany w ramach: Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych Poddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚP Program Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-2013 3. Przedmiot zamówienia Kamera cyfrowa np. Sony PMW-EX3 sztuk 3. Urządzenie o parametrach nie gorszych niż: -matryca [cal] 3x1/2 -ogniskowa minimalna [mm] 31.4 -ogniskowa maksymalna [mm] 439 -zbliżenie optyczne x14 -rodzaj nośnika - karty pamięci -format HD 720p,1080p -złącza: USB, HDMI, mikrofonowe, Wyjście SDI 4. Termin realizacji zamówie...
Wybór oferty - stanowisko realizatora

Wybór oferty - stanowisko realizatora

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu sprzętu obsługującego stanowisko realizatora, zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy WAMM Video Solutions z siedzibą w Kielcach, zawierającą najniższą cenę usługi.
Zaufaj wideo

Zaufaj wideo

Kolejny projekt o produktach firmowych, wraz z krótkim opisem przedsiębiorstwa. Tak El Comp chciało się zaprezentować swoim obecnym, jak i przyszłym klientom. Film swoją premierę będzie miał podczas targów zagranicznych. Mimo ogromnego popytu na  wyroby okołomedyczne ElComp, właściciele nie spoczęli na laurach i inwestuję w ich reklamę, przy użyciu najnowszych trendów. Popieramy ich całym sercem i zachęcamy innych do pójścia tą samą drogą.
Zapytanie ofertowe na Enkoder

Zapytanie ofertowe na Enkoder

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. ZamawiającyE2O Sp. z o.o.ul. Towarowa 110-416 Olsztyntel. 89 532 06 06 w.5fax 89 532 06 06e-mail: ahowara@e2o.com.plOsoba upoważniona do kontaktow w sprawie oferty: Agnieszka Howara.2. Tytuł projektu"Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line"Projekt dofinansowany w ramach:Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnegoDziałanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznychPoddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚPProgram Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-20133. Przedmiot zamówieniaEnkoder o parametrach: -gwarantujących współpracę ze standardowymi serwerami streamującymi-wspierających konwersję adaptacyjną-obsługujący formaty od PAL do FullHD 1080p-posiadający wyjście co najmniej MPEG4-posiadający równoległe kodowanie audio jak i wideo przy zachowaniu synchronizacji czasu 4. Termin realizacji zamówieniado 30.0...
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Strona używa plików cookies
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Jest ok-akceptuję