Logo e2o

Aktualności

Transmisja online z gościem specjalnym - Krzysztofem Hołowczycem

Transmisja online z gościem specjalnym - Krzysztofem Hołowczycem

Mamy przyjemność gościć dziś w siedzibie firmy zacne osobistości. Serwis wykop.pl, realizuje u nas swój autorski progrman internetowy pt." Ask Me Anything". Transmisja na żywo, dostępna jest także na naszej stronie firmowej. Materiał z udziałem Krzysztofa Hołowczyca zostanie wyemitowany o godzinie 11, zapraszamy.
Prezentacja wideo z aktorem

Prezentacja wideo z aktorem

Tego jeszcze nie robiliśmy, ale każdy klient to wyzwanie. Firma Konsmetal zaproponowała, byśmy w prezentację ich urządzeń depozytywych, włączyli aktora, który zaprezentuje a jednocześnie opowie, co wyróżnia przedstawiane produkty. Oczywiście chętnie podjęliśmy wyzwanie. Efektem jest nowo powstały film w naszym portfolio.
Wybór oferty - statywy do kamer

Wybór oferty - statywy do kamer

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu statywów do kamer cyfrowych, zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy BEIKS BiK Machulski Sp.j. z siedzibą w Kraśniku, zawierającą najniższą cenę usługi.
Interkom

Interkom

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. Zamawiający E2O Sp. z o.o. ul. Towarowa 1 10-416 Olsztyn tel.: 89 532 06 06 wew.5 fax.: 89 532 06 06 e-mail: ahowara@e2o.com.pl Osoba upoważniona do kontaktów w sprawie oferty: Agnieszka Howara. 2. Tytuł projektu "Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line" Projekt dofinansowany w ramach: Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych Poddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚP Program Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-2013 3. Przedmiot zamówienia Interkom do wewnętrznej komunikacji pomiędzy członkami ekipy realizacyjnej. Urządzenie o parametrach nie gorszych niż: -19 cali (wysokość 1U), dla łatwej integracji -obsługa 8 kanałów -konstrukcja  Full Duplex z możliwością podłączenia zewnętrznego mikrofonu i słuchawek -wybierane tryby: do jednego, do wszystkich...
Wideo biznesowe

Wideo biznesowe

Nie ma tematu, którego nie można by było przedstawić za pomocą wideo. Przy prezentowanym projekcie, wielu pytałóo nas o koncepcję, o sposób ciekawe zaprezentowanie aplikacji na telefon. Dobra koncepcja + pomysł - my połączyliśmy te dwa aspekty, dołożyliśmy ideę klienta i prezentacja gotowa. Jak wyszło? Obejrzyjcie, skomentujcie, Wasza opinia jest dla nas ważna - CoinTrust i CoinTrust (instuktaż).
Nowy sprzęt transmisyjny

Nowy sprzęt transmisyjny

Wszystkich klientów naszej firmy z przyjemnością informujemy, że zakupiliśmy najnowocześniejszy sprzęt do przeprowadzania transmisji online, dostosowany do każdych warunków. Nowe technologie podnoszą poziom naszych usług a zarazem dają więcej możliwości urozmaicania przekazu do Internetu. Zamieszczamy kilka zdjęć na naszym funpage'u. Zapraszamy do obejrzenia i komentowania. A poniżej nasza radość ze sprzętu i pierwszy kontakt ze sprzętem:-)
Wybór oferty - system mikrofonowy

Wybór oferty - system mikrofonowy

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu systemu mikrofonowego, zgodnie z kryteriami oceny wybrano oferty firm BEIKS BiK Machulski Sp.j. z siedzibą w Kraśniku, oraz WIN-MAR KOMPUTERY MARIUSZ WINIARSKI z siedziba w Poznaniu, zawierające najniższą cenę usługi.
Statywy do kamer cyfrowych (3 sztuki)

Statywy do kamer cyfrowych (3 sztuki)

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. Zamawiający E2O Sp. z o.o. ul. Towarowa 1 10-416 Olsztyn tel.: 89 532 06 06 wew.5 fax.: 89 532 06 06 e-mail: ahowara@e2o.com.pl Osoba upoważniona do kontaktów w sprawie oferty: Agnieszka Howara. 2. Tytuł projektu "Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line" Projekt dofinansowany w ramach: Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych Poddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚP Program Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-2013 3. Przedmiot zamówienia Statywy do kamer sztuk 3. Urządzenie o parametrach nie gorszych niż: -Standardowy zaczep-możliwość regulacji w pionie i poziomie-minimalna nośność 8 kg 4. Termin realizacji zamówienia Do 31.12.2012r. 5. Forma wynagrodzenia oraz termin płatności Wynagrodzenie płatne przelewem bankowym. 6. Kryteria oceny ofert Oceni...
Wideo tutorial - narzędzie serwisów internetowych

Wideo tutorial - narzędzie serwisów internetowych

Nie ma chyba skuteczniejszego narzędzia promocyjnego niż wideo. Ułatwia ono odbiorcom poruszanie się po stronach różnorodnych serwisów i platform. Przekonali się o tym nasi nowi klienci, przedstawiciele Legenhit.com i Mailers.pl. Stworzyliśmy obu firmom krótkie prezentacje w formie wideo tutoriali, by łatwiej rozmawiało im się z inwestorami, a nowi klienci nie zniechęcili się do platform serwisów, a mogli obejrzeć, jak to wszystko działa, do czego służy, jak prosto się z nich korzysta.
Wybór oferty - interkom

Wybór oferty - interkom

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu interkomu, zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy BEIKS BiK Machulski Sp.j. z siedzibą w Kraśniku, zawierającą najniższą cenę usługi.
Zapytanie ofertowe - system mikrofonowy

Zapytanie ofertowe - system mikrofonowy

Poszukujemy wykonawcy zgodnie z poniższymi wytycznymi: 1. Zamawiający E2O Sp. z o.o. ul. Towarowa 1 10-416 Olsztyn tel.: 89 532 06 06 wew.5 fax.: 89 532 06 06 e-mail: ahowara@e2o.com.pl Osoba upoważniona do kontaktów w sprawie oferty: Agnieszka Howara. 2. Tytuł projektu "Budowa platformy do świadczenia usług transmisji on-line" Projekt dofinansowany w ramach: Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działanie 7.2: Promocja i ułatwienie dostępu do usług teleinformatycznych Poddziałanie 7.2.2: Usługi i aplikacje dla MŚP Program Operacyjny Regionalny Program Operacyjny Warmia – Mazury 2007-2013 3. Przedmiot zamówienia Zestaw 10 mikrofonów, obejmujący zarówno mikroporty jak również mikrofony kierunkowe i stacjonarne. Niezbędne do zapewnienia sygnału audio (np. AudioTechnica lub Sennheiser) Parametry urządzeń nie mogą być gorsze niż: -zakres częstotliwości min. 10Hz-20khz -zasięg mikroportów min. 25 metró...
Wybór oferty - obiektywy

Wybór oferty - obiektywy

E2O Sp. z o. o. informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu obiektywów, zgodnie z kryteriami oceny wybrano ofertę firmy greenART Pracownia Fotograficzno-Projektowa z siedzibą w Olsztynie, zawierającą najniższą cenę usługi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Strona używa plików cookies
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Jest ok-akceptuję