Logo e2o

Aktualności

Wydatki na reklamę wideo 2014

Wydatki na reklamę wideo 2014

"Eksperci (...) zgodnie stawiają na wzrost zainteresowania reklamą wideo w internecie. (...) Okazuje się, że to forma reklamy, którą można zaliczyć do tych rozwijających się najdynamiczniej. (...) Ciekawy kierunek rozwoju reklam wideo stanowią ich spersonalizowane wersje. Holenderska firma RedNun produkuje filmy reklamowe szyte na miarę umożliwiając wprowadzenie do filmu danych powiązanych z unikalnym użytkownikiem. Otwiera to wachlarz bardzo ciekawych możliwości. Wyobraźmy sobie na przykład kampanię mailingową w formie spersonalizowanych wideo, w której wykorzystujemy informacje o użytkownikach z naszej bazy danych, prezentując im ofertę skrojoną dokładnie na ich miarę - a wszystko to w formie wciągającego filmu". Źródło: http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-i-badania/wydatki-na-reklame-wideo-w-sieci-wyniosa-ponad-200-mln-zlotych-247609
Nowa twarz e2o

Nowa twarz e2o

Z ogromnym zainteresowaniem przyjrzymy się co Wy na to:-) Oto nasza nowa twarz, staraliśmy się zaprojektować stronę przyjazną, informacyjną, odpowiadającą trendom, z której dowiecie się czym się obecnie zajmujemy w atrakcyjnej formie. Liczymy, że się Wam spodoba:-) Zapraszamy na nową stronę firmową. Jeśli macie tylko chęć wszystkie opinie zbieramy na naszym fun page'u na facebooku.
Kreatywność przede wszystkim...

Kreatywność przede wszystkim...

Zespół e2o lubi wyzwania, dlatego tak chętnie podejmujemy się realizacji, które wymagają od nas niestandardowego podejścia do tematu. Uruchamiamy kreatywność, odkurzamy wyobraźnię i przystępujemy do działania. Tak jest w przypadku pracy z artystami. Mamy właśnie okazję przyjrzeć się temu z bliska, bowiem zgłosiła się do nas projektantka lamp - Katarzyna Łyszkowska, z prośbą o pomoc przy spocie reklamowym i krótkich prezentacjach jej produktów. Oczywiście opracowaliśmy wspólny koncept, tajemniczy, mroczny, ale wzbudzający zainteresowanie. Mamy nadzieję, że i Wam się spodoba. Wszystkie materiały wideo w naszym portfolio i na kanale yt.
Wideo relacja z konkursu 10za50za10

Wideo relacja z konkursu 10za50za10

Zajęliśmy się nakręceniem wideo relacji z wydarzenia, jakim był finał konkursu 10za50za10, organizowanego wspólnie z IQ Partners i InQbe. Kolejne doświadczenia są dla nas zawsze bardzo cenne, produkt mamy już skończony, wnioski i nauki na przyszłość wyciągnięte, a teraz śmiało możemy się pochwalić naszym produktem. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić równie wyśmienicie, jak my podczas kręcenia zdjęć.
Publikować wideo na yt, czy nie publikować?

Publikować wideo na yt, czy nie publikować?

Jaka jest największa wada publikacji materiałów wideo na yt? Otóż każdy poszukujący filmu przez wyszukiwarkę Google, trafi do listy wideo yt, np. filmu naszej konkurencji, jeśli tematyka jest ta sama. Narażamy się na utratę klienta, który potencjalnie może zakupić produkt, u innego źródła. Z drugiej strony, mamy ogromną szansę dotarcia do klientów, do których nigdy i poprzez żadne inne kanały nie dotrzemy...co lepsze? ciekawi jesteśmy Waszych opinii...
Wideo, film promocyjny, streaming, realizacja transmisji online?

Wideo, film promocyjny, streaming, realizacja transmisji online?

Form wideo produkcji jest bardzo dużo. W zależności od potrzeb klientów dopasujemy najlepsze narzędzie. Firmom sprzedażowym oferujemy wideo tutoriale - formy instrukcji, poradnika jak przejść przez daną czynność krok po kroku, bądź filmy promocyjne, które są formą wizytówki internetowej. Świetnie sprawdzają bo klienci mogą obejrzeć produkt, zobaczyć jak działa w praktyce, jakie efekty osiąga się po jego zastosowaniu - mogą patrzeć i słuchać. Klientom, którzy potrzebują promocji prze duże "P", dużego eventu, wydarzenia medialnego, występu na giełdzie, czy konferencji - proponujemy najcześciej streaming - czyli realizacje transmisji online. Wydarzenie można objerzeć wówczas na żywo w internecie. Jako odbiorcy możemy je komentować, zadawać pytania na żywo prelegentom. Która opcja Was interesuje, której brakuje w naszej ofercie? Jeśli macie pytania, służymy pomocą:-)
Promocja firmy & Promocja produktów

Promocja firmy & Promocja produktów

Potencjał wideo biznesowego wykorzystany jest w 100% wtedy, gdy możemy zobaczyć że firma to: zespół, zaplecze, marka - jakość, zarząd, produkty. Siła drzemiąca w filmach reklamowych zamieszczanych w Internecie jest tak duża, że firmy zaczynają inwestować coraz większe środki finansowe w wizytówki wideo. Podczas opracowywania scenariuszy z naszymi klientami: firmą Telmed Polska i Spoon Design, ustaliliśmy,że wykonamy kilka krótkich materiałów wideo, by zapoznać odbiorców z nowymi markami i dobrze przygotowanymi produktami. Ten sam schemat, ale dwa różne projekty. Zachęcamy Was do urzeczywistniania swoich wizji:-)
O eMarketingu prawie wszystko

O eMarketingu prawie wszystko

W ramach szerzenia oferty na wykonywanie transmisji online w naszym i nie tylko naszym regionie, postanowiliśmy pokazać przedsiębiorcom, że usługa jest w zasięgu ręki i naprawdę wymaga niewielkiego nakładu sił i pieniędzy. Stworzyliśmy program dla przedsiębiorców pt. "O eMarketingu prawie wszystko". Seria składa się z 5 odcinków. Każdy z nich będzie emitowany raz w tygodniu, co czwartek. Materiał z posprodukcji dostępny będzie na naszej stronie. W programie znajdziecie wiele cennych rad i wskazówek, dotyczących dziedzin promocji firm w Internecie: Mailing, Wideomarketing, Narzędzia promocyjne  w sieci, Seo, Social Media. W tym tygodniu premiera drugiego odcinka: e-mail marketing. Serdecznie zapraszamy.
Jak stworzyć skuteczne wideo?

Jak stworzyć skuteczne wideo?

Jak zaplanować nagranie skutecznego filmu promocyjnego? otóż musisz pamiętać o kilku kwestiach jak: ustalenie, co wyróżnia obiekt/produkt/usługę od konkurencji. Przed realizacją rozpisz sceny lub naszkicuj obrazy sekunda po sekundzie - zaplanujesz dzięki temu długość materiału. Wybierz firmę, która zapewni Ci wysoką jakość obrazu (kamery wideo oraz aparaty cyfrowe). Poświęć czas na wybór odpowiedniej muzyki - pamiętaj powinna wzbudzać emocje, pasować do tempa filmu i  być zgodna z przesłaniem filmu. Zastanów się, czy Twój film potrzebuje lektora i jakie wersje językowe są Ci niezbędne na stronę www i kanały społecznościowe. Porozmawiaj z produkcją, czu używa dodatkowego oświetlenia, mikrofonów, programów graficznych. Gdy wybierzesz dzień zdjęciowy zaplanuj dobrą porę dnia - w przypadku zdjęć plenerowych - pełne słońce nie zawsze jest dobrym pomysłem:-)Nie przesadź koloryzowaniem rzeczywistości, czyli z ilością efektó...
Realizacja Transmisji Online

Realizacja Transmisji Online

27.11.2013 r. w Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, realizowaliśmy transmisję na żywo z konferencji podsumowującej wdrażanie PO KL w województwie warmińsko-mazurskim w roku 2013 "EFS przyszłością regionu w perspektywie finansowej 2014-2020". Zapraszamy na retransmisję i do subskrypcji naszego kanału (wideoe2o) - wtedy o wszystkich nowościach wideo będziecie informowani na bieżąco.
Nowe narzędzia - nowa jakość

Nowe narzędzia - nowa jakość

Rozwój firmy wymaga inwestycji. W związku z tą tezą, niestannie wyszukujemy produktów i usług, które pomogą nam zagwarantować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Aktualnie we współpracy z firmą Prawomianiacy tworzymy serię wideo tutoriali, które przedstawiają nowy produkt na rynku ARSLEGE PRO. Film powstał z użyciem nowych programów graficznych o szerszym wachlarzu funkcjonalności. Efekty możecie zobaczyć na naszym kanale na youtube.com. Jesteśmy w trakcie montażu biznesowych filmów promocyjnych, więc niedługo przedstawimy Wam więcej materiałów wideo. Wybraliśmy się bowiem m.in. do Węgorzewa, by tam przyjrzeć się bliżej budowie jachtów firmy Northman, a w nadchodzącym tygodniu zajmiemy się firmami: - L-Profit, by zaprezentować Wam oprogramowanie do kierowania ośrodkami jazdy, a także - Telmed Polska, by przedstawić serię nowoczesnych urządzeń telemedycznych Już dziś zachęcamy do odwiedzania naszej strony firmo...
Wideo o produkcie

Wideo o produkcie

Badania dowodzą, że wideo o produkcie znajduje uznanie odbiorców i zatrzymuje ich na stronie. Oznacza to, że jest większe prawdopodobieństwo, że klienci dokonają zakupu na stronie. Działanie na wyobraźnię odbiorców: dźwiękiem i obrazem oszczędza dodatkowo ich czas, zwiększa zaangażowanie do zapoznanie się z pełną informacją o poszukiwanych przez nich produktach. Dlatego wideo jest tak ważnym narzędziem marketingowym, a jego popularność zwiększa się z roku na rok. Pracownia Witraży "Hadaś" jest o tym przekonana, dlatego z ogromną chęcią wykonaliśmy im film promocyjny z przeznaczeniem do Internetu o ich eksportowym produkcie. Zapraszamy do obejrzenia, chętnie zapoznamy się także z Waszymi opiniami o produkcji. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Strona używa plików cookies
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Jest ok-akceptuję