Logo e2o

- AKTUALNOŚCI -
02.06.2015

Zostań Sędzią Piłkarskim

Zostań Sędzią Piłkarskim

Kolejne działanie, do udziału którego zostaliśmy zaproszeni, to akcja Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej i Kolegium Sędziów Warmii i Mazur pt. " Zostań Sędzią". Dwa razy w roku organizacja ta zajmuje się werbowaniem nowych adeptów tej profesji. W całej Polsce ciągle ich brakuje, dlatego uruchomiliśmy działania, które mają wpłynąć na zmianę tej sytuacji. Akcja na dobre ruszy w sierpniu, do tego czasu zajmiemy się stworzeniem promocyjnego #wideo o pasji, jaką jest sędziowanie. 

Jesteśmy po pierwszych rozmowach dotyczących formuły nagrania. Wiemy już w teorii, jak będzie wyglądał film. Jedziemy z naszymi sędziami do Ostródy, gdzie z bliska zobaczymy jak przygotowują się do meczu, jak przebiegają ich narady. Drugi dzień zdjęciowy poświęcimy rozmowie - taki bowiem będzie filar tej realizacji. 

Wszelkie działania marketingowe dotyczące akcji "Zostań Sędzią" ruszają w sierpniu, dopiero wtedy możemy Wam zaprezentować materiał w sieci. 

Aktualizacja aktualności 30.06.2015 r.

Matereriał zakończony - wyszedł świetny. Wszyscy, zarówno kliencie, jak i my jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Starsznie żałujemy, że nie możemy go już zaprezentować - ale "co się odwlecze... (...)". 
Śledźcie nasze kanały promocyjne, tam będzie można już niebawem obejrzeć ten film.

 

P.S. Podejrzewamy, że akcja nie będzie jednorazowa, zaproponowaliśmy ciąg kolejnych produkcji, które mają za cel wciągnąć młodych ludzi z województwa warmińsko-mazurskiego do szeregów sędziów piłkarskich. Rozmowy trwają, liczymy na pozytywne rozpatrzenie:-)

Pozdrawiamy

Zespół e2o. Strona używa plików cookies
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Jest ok-akceptuję